Ako na zariadenie obývacej miestnosti

Nábytok a samotné zariadenie do istej miery určuje, ako sa budeme v obývačke cítiť. Pri malej rozlohe nekupujte nadrozmerný nábytok, ktorý bude v miestnosti vyzerať, akoby tam nepatril. Ak má obývačka dostatok priestoru, nevyberajte do interiéru nábytok určený pre malú rozlohu, nemusí to vyzerať dobre.

Ako na zariadenie obývacej miestnosti
Ako na zariadenie obývacej miestnosti

Zariadenie vyberajte podľa vlastnej chuti a štýlu, ktorý preferujete. Nedajte si nikým do toho hovoriť, musíte si nájsť to, čo sa páči práve vám. Veď práve vy trávite vo svojej obývacej miestnosti najviac času a je preto dôležité, aby ste sa v nej cítili dobre a príjemne. Je miestom, kde sa denne stretáva rodina a ďalší členovia domácnosti, či pre spoločne strávené chvíle alebo pre oddych a relax.

Závesy sa najlepšie vynímajú s rovnakou farbou, ako je farba sedačky. Plánujete zariadenie premiestňovať z miesta na miesto? Vtedy dobre poslúži nábytok na kolieskach. Ak máte malú obývačku, voľte svetlé farby a nábytok jednoduchšieho štýlu. Osvedčená klasika je biela farba, ktorá bola, je a zrejme ešte dlho bude v trende.

Foto: ilustračné