Ako vybrať záhradný nábytok? Toto by ste mali pri nákupe vedieť.

Keďže bude toto leto v rámci cestovania opäť obmedzované, tak by sme si mali užiť dovolenku aspoň vo vlastnej záhrade. Vytvorte si svoju oázu pokoja, v ktorej sa zrelaxujete, ako počas týždňovej dovolenky pri mori.  Keď prepojíte interiér s exteriérom, tak máte veľa možností na to, ako si terasu zariadiť. Môžete si kúpiť posedenie, stolovanie, gril, pec či wellness. Ako vybrať nábytok do exteriéru? Pomôžeme vám s jeho výberom. 

Ako vybrať záhradný nábytok? Toto by ste mali pri nákupe vedieť.

Sedacia súprava, posedenie pri jedle

Na vonkajšiu sedaciu súpravu môžete pokojne usadiť akúkoľvek návštevu. Je to také, ako vo vnútri, no budete mať stále okolo seba čerstvý vzduch, zvuky prírody a príjemný priestor vašej záhrady. Dôležité je, aby bol exteriérový nábytok prispôsobený na dážď, no zároveň by ste mali nábytok ochrániť prekrytím terasy. Tým si zabezpečíte, že tam budete môcť sedieť aj počas nepriaznivého počasia. Ak chcete terasu aj na opaľovanie, tak zvoľte sklápacie kreslá. 

Pre jedálenskú súpravu na stolovanie je dôležité, aby bola vyrobená z kvalitného materiálu a bolo tam dostatok miesta pre všetkých vašich hostí. Neodporúčame sedenie, ktoré je prepojené aj so stolom, pretože tak nemusí mať každý dostatok miesta. V prípade stolovania v exteriéri je vhodné zaobstarať si minibar alebo exteriérovú kuchyňu. Nezabúdajte ani na zábavu a tých najmenších. Tu pomôže výroba detských ihrísk.

Ako si zariadiť malý balkón?

Aj klasický panelákový balkón môžete zmeniť na útulnú terasu, kde sa môžete stretávať s priateľmi. Najlepší je na to kvalitný skladací nábytok. Stačí vám pár stoličiek, menší stôl, kde uložíte pohostenie a na relax pre vás si môžete kúpiť zavesenú stoličku v tvare vajíčka. Zeleň si na balkón prinesiete prostredníctvom kvetov a rastliniek v kvetináčoch. Slnečné lúče vám potom dodajú viac pozitívnej energie.

Všetko sa dá kvalitne a výhodne zároveň. Nezabudnite využiť zľavové kupóny a kódy na zľavy k nákupu. Všetky na jednom mieste nájdete na známych stránkach v časti https://www.kuponyzdarma.sk/nabytok/. Zľavy sú až do desiatok percent a úspora môže byť naozaj značná.