Užitočné rady, ako opticky zväčšiť každú miestnosť

Ak do miestnosti nezmestíte už nič viac, len sedačku, orientujte okolo nej menší nábytok s prírodným prevedením. Steny natrite o odtieň bledšou farbou ako je samotná sedačka. Závesy idú ruka v ruke so sedačkou v správne ladenom sviežom odtieni. Sedačku s drobnými predmetmi naokolo vníma ľudské oko komplexne a usúdi, že miestnosť je dostatočne veľká.

Užitočné rady, ako opticky zväčšiť každú miestnosť
Užitočné rady, ako opticky zväčšiť každú miestnosť

Podobne môžete pokračovať aj v ďalších malých miestnostiach. Istota je svetlá farba stien, jednoduchý štýl nábytku taktiež vo svetlých farbách. Taká biela farba bola, je, a zrejme ešte dlho bude v trende. Určite ňou nič nepokazíte, práve naopak. Nepreháňajte to však ani s nábytkom, ani s doplnkami. Aj tu platí, že menej je niekedy viac, myslite na to, aj keď sa jedná o zariaďovanie interiéru.

Spomenuté rady nemusia byť účinné len v malých miestnostiach, preto dbajte na to, aby nábytok korešpondoval s priestorom, nebolo ho príliš veľa a rovnako s bytovými doplnkami. Aj na pohľad veľké izby takto môžu byť razom ešte väčšie, ako sú doteraz. Teda aspoň na pohľad a určite sa v nej budete vy aj vaša návšteva cítiť o poznanie lepšie.

Ak zariaďujete z pohodlia domova, nezabúdajte na zľavové kódy a zľavy k nákupu. Na stránkach http://www.zlavove.sk/ ich nájdete tisíce do stoviek známych eshopov, len ihneď platné zľavy a kupóny.

Foto: ilustračné